Monet žinynas

Monet žinynas

Papildomos paslaugos ir galimybės

Skaitymo laikas, apytiksliai: 2 minutės 237 peržiūros (-ų)

MONET apskaitos sistemoje yra papildomų galimybių, kurios palengvins Jūsų darbą, taupys laiką bei suteiks pridėtinę naudą.

DARBUOTOJŲ PORTALAS – jeigu turite daug darbuotojų, rekomenduojame naudoti darbuotojų portalą. Jame prisijungę patys darbuotojai gali pateikti atostogų prašymus, o juos patvirtinti atitinkami vadovai. Patys darbuotojai gali pasitikrinti atostogų liktį, atisiųsti atiskaitymo lapelius, matyti savo atlyginimo duomenis ir pan.
BANKŲ INTEGRACIJA – jeigu atliekate nemažai banko operacijų, naudojantis šia paslauga nebereikia importuoti banko išrašų į programą. Tai už jus automatiškai atliks pati programa. Užsakius paslaugą banko operacijos nustatytu dažniu exportuojasi tiesiai iš banko į MONET sistemą.


KEVIN – tai pinigų surinkimo funkcija. Naudojantis šia funkcija, laiške, su kuriuo siunčiama pardavimo sąskaitosa, klientai mato mygtuką Apmokėti , kuris iškart nukreipia į pasirinktą banko platformą, suformuoja mokėjimą, o klientui lieka tik patvirtinti. Tai patogu tiek klientams, nes jiems nebereikia jungtis į banko aplinką, formuoti pavedimus ir t.t., tiek jums – esant patogiam būdui apmokėti sąskaitą klientai jas apmokės anksčiau.

ESHOP INTEGRACIJOS – jei turite elektroninę parduotuvę, kurioje kasdien atliekate daug pardavimų, tai sprendimas jums. Naudojantis integracijos paslauga nebereikia vesti pardavimo sąskaitų, nes pardavimo sąskaitos, importuojamos tiesiai iš jūsų el. parduotuvės į apskaitos programą. Taip pat, jei vedate tikslią prekių apskaitą, Monet.lt galite matyti realius atsargų likučius. Turime standartines integracijas: Verskis; Etsy; Opencart; WooCommerce; eBay; PrestaShop; Shopify; Pigu.lt.

Individualiu sutarimu galime rasti sprendimą ir kitoms platformoms. Papildomos informacijos kreipkitės į MONET konsultantus.