Monet žinynas

Monet žinynas

Klientų sutartys ir SF masinis generavimas

Skaitymo laikas, apytiksliai: 2 minutės 84 peržiūros (-ų)

Kliento sutarčių submodulį patogu naudoti tada, kai įmonė turi periodiškai išrašomų sąskaitų. Tokiu atveju galima apsirašyti sutarties sąlygas ir Monet padės sugeneruoti sąskaitas masiniu būdu. Sutarties patogiausiai pasiekiama per kliento kortelės apačioje esančią nuorodą Sutartys su klientu:

Paspaudus patenkama į atitinkamo kliento sutartį, kur reikia aprašyti nurodant galiojimo nuo iki datą, sumą, DK sąskaitą arba prekę (sistema atitinkamai generuos paslaugų žurnalą arba prekių pardavimo žurnalą):

Taip galima apsirašyti visas sutartis. Jas peržiūrėti ar kurti patogu šioje formoje (tada papildomai dar reikės nurodyti ir klientą)

Norint siųsti sąskaitas iš Monet tiesiai klientui el. paštu, reikia nurodyti pašto serverį, vartotoją ir jo slaptažodį per kurį siųsite sąskaitas įmonės nustatymo formoje: :

Po šių veiksmų, galima kas mėnesį sugeneruoti iškart visas to mėnesio sąskaitas ir jas išsiųsti vienu paspaudimu. Tas daroma šioje formoje SF pagal sutartis siuntimas:

Procesas susideda iš trijų žingsnių.

  • Generuojamos sąskaitos. Pasirankamas datos intervalas (mėnuo) ir jei reikia įrašoma pastaba. Spaudžiama Pildyti registravimui sąrašą. Sistema surinks sutarčių informaciją ir sugeneruos tam tikrą numerį. Pačias sąskaitas, prieš pereinant į kitą žingsnį galima pasižiūrėti ir pakoreguoti, jei reikia, čia:
  • Iš sąrašo pasirenkam numerį ir nurodome SF datą. Paspaudus Registruoti, sistema užregistruos visas sugeneruotas sąskaitas. Vėl bus sugeneruotas numeris.
  • Pasirinkus pastarąjį numerį, šiame žingsnyje galima visiems išsiųsti sąskaitas. Laukas “Nuo“ yra nebūtinas, jei prie įmonės duomenų yra nurodytas pašto adresas (to vartotojo, kurio vardu siunčiami laiškai).