Monet žinynas

Monet žinynas

Integravimas

Skaitymo laikas, apytiksliai: 2 minutės 77 peržiūros (-ų)

Forma atvaizduoja įdiegtas integracijas:

Kur kiekviena integracija turi savo parametrus, o bendri nustatymai nurodo ar integraciją paleisti automatiniu būdų ir kokiu dažnumu.

Dažnių paaiškinimai:

  • Minutės – paleidžiama nuo 7:00, kas 5 min, 12 valandų, importuoja nuo ankstesnės dienos
  • Valandos – paleidžiama nuo 7:00, kas valandą, 12 valandų, importuoja nuo ankstesnės dienos
  • Dienos – paleidžiama 3:00-5:00, importuoja kelių ankstesnių dienų periodą. Taipogi 20-ą mėnesio dieną patikrina ir importuoja nuo ankstesnio mėnesio pradžios.
  • Savaitės – paleidžiama pirmadieniais 3:00-5:00, importuoja praėjusią savaitę
  • Mėnesiai – paleidžiama pirmą mėn. dieną 2:00-3:00, importuoja praėjusį mėnesį

Rankinis integracijos paleidimas

Apatinėje dalyje galima pasirinkiti inicijavimą vienos, kelių ar visų integracijų nurodant datos intervalą, pvz.: importuoti pardavimus už tam tikrą laikotarpį iš el. parduotuvės.

Numatytasis „%” ženklas paleistų visų turimų integracijų importą nurodytam laikotarpiui. Jeigu norima paleisti tik vieną integraciją – „%” simbolį reikia pakeisti su integracijos pavadinimu, pvz.:

Integracijos veikimas

Paleidus standartinę el.parduotuvės integraciją SF bus importuojamos pagal sutartus nustatymus – skirtingos parduotuvės gali turėti skirtingus nustatymus pagal ką filtruoti, kokius duomenis imti ir kaip juos apdoroti. Jeigu su importuojamais duomenimis viskas gerai ir jei užtenka prekių likučių (jei tiksli apskaita) – sąskaitos automatiškai užsiregistruos į Pardavimo sąskaitos. Standartinės integracijos turi neimportuoja SF nr. kurios jau yra prie pardavimo sąskaitų arba pardavimo žurnalų.

Jeigu įvyko klaida arba sutartas nustatymas automatiškai ne registruoti – sąskaitoms bus sukurtas žurnalas prie Prekių pardavimo žurnalai arba Pardavimo žurnalai, priklausomai nuo apskaitos tipo.

  • Žurnaluose tokias sąskaitas galima atsidaryti, patikrinti, ištaisyti ir manualiai užregistruoti
  • Arba išsiaiškinus kas blogai ir pataisius (pvz, likučių trūkumą), žurnalą ištrinti ir dar kartą paleisti integraciją tam laikotarpiui.

Jei klaida nėra aiški, atsidarius galima bandyti manualiai registruoti ir išmes paaiškinamąjį klaidos pranešimą: